Úspěchy Českých naturálů

Kategória: Aktuality

Druhý ročník Mezinárodního Mistrovství České republiky v naturální kulturistice a fitness proběhlo 11. května 2019 v Městském divadle v Bruntále.

Do soubojů o cenné kovy se v jednotlivých kategoriích přihlásilo celkem 81 závodníků ze sedmi států – Česká republika, Slovensko, Holandsko, Polsko, Rakousko, Německo a Maďarsko.
Letošní ročník měl 19 kategorií a tou nejmladší bylo dětské fitness, které se každým rokem rozrůstá o nové členy. Semifinálovou část zahájil starosta města Ing. Petr Rys MBA a finále pak prezident slovenské federace SANK a evropské federace Viliam Rigo. Soutěžní atmosféra byla podpořena fanoušky závodníků i diváky z řad laické veřejnosti.

Český tým měl na Mezinárodním Mistrovství České republiky 29 zástupců. Soutěž byla pro české sportovce zároveň nominačním závodem pro INBA/PNBA Mistrovství světa v Řecku, které proběhne 7. – 8. června a proto po vyhlašování mezinárodních výsledků proběhlo vyhlášení pořadí v rámci České republiky.

Mezinárodní Mistrovství České republiky ČANKF v naturální kulturistice a fitness (za lomítkom umiestnenie ČR)

fotografie

Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali nejen závodníkům, rozhodčím, trenérům, sponzorům, ale i organizátorům, kteří se stali nedílnou součástí soutěže.
Kdo nás letos podpořil?
Město Bruntál, BAŠISTA – strojírenská výroba, RACIO, Baron computer, ALFUN a.s., MUDr. Jana Kopřivíková, Mgr. I. Valtová, MUDr. N. Ryšánková, FVE CHZ s.r.o., MR STEEL GROUP s.r.o., JM KOVY s.r.o., ROTBAL s.r.o., GRANITOL a.s., Mgr. R. Jančová, Mgr. Ing. I. Zálešáková, K. Záhora, CHARLOTTE svět čokolády a vín, Mgr. J. Vinohradník, MAMUT, P. Jorda, Fitnesscentrum Kobra Bruntál a RK Lunovia s.r.o.

Gratulujeme českých reprezentantům k jejich umístění a přejeme spoustu sil do dalších příprav.

Komentáre sú uzavreté.