INBA – Czech Republic

Kategória: Aktuality

cankfINBA v České republice

Všem příznivcům společnosti INBA oznamujeme, že se nám podařilo navázat na spolupráci z let minulých a pokračovat v působení INBA v České republice. Na pozici INBA Czech Rebublic president byla jmenována Eva Mistrová (dříve Jordová). 

Aktuální informace budou zveřejňovány na této stránce.

Chceš být i ty součástí Největší Evropské a Světové federace naturální kulturistiky a fitness INBA?
Pokud máš zájem soutěžit na soutěžích INBA, neváhejte a staňte se členem INBA Czech Republic.

Zájemci o účast na soutěžích pořádaných organizaci INBA v roce 2017 a aktuálně v prvním pololetí 2017 na MS v Rimini, musí splňovat dva základní požadavky. Tím prvním je registrace v systému INBA Czech Republic. Registrace v systému je (a vzdy byla) zdarma. Členství je v tomto roce zcela zdarma. Členské příspěvky budou vybírány až v následujícím kalendářním roce.
Druhým je účast na mezinárodní soutěži, kterou se po dohodě s našimi zahraničními partnery SANK stal 2. ročník MEDIA4rent natural cup, jenž se bude konat 13. 5. 2017 v Bratislavě.

Čeští závodníci, kteří splní výše uvedená kritéria budou moci reprezentovat Českou republiku na INBA/PNBA WORLD Championship 2017 Rimini, Italy, 2. – 4. června 2017.

Náš systém umožňuje dvě cesty registrace:

1. Klubové členství – vedoucí klubu může do systému registrovat svůj klub a jeho členové se následně registrují přímo pod daný klub.

https://www.zbodyfit.com/el-prihlaska…/profil-subjekt-new.php…

2. Individuální členství – tímto způsobem se mohou registrovat členové klubu, ale i jednotlivci bez klubové příslušnosti.

https://www.zbodyfit.com/el-prihlask…/login-gen-os-profil.php…

Facebook – INBA Czech Republic

Komentáre sú uzavreté.